• 2018-12-31

Ferie zimowe – Passso San Pellegrino – 2019 – Informacja

 

Termin: 16 – 23.02.2019

Miejsce: Passo San Pellegrino

Hotel: https://www.hotel-cristallo.com/

Region narciarski: https://www.dolomitisuperski.com/en/Experience/Ski-areas/Alpe-Lusia-San-Pellegrino

 

Podróż

Wyjazd autokaru - 15.02.2019, godz. 23:00 , parking Hala widowiskowo-sportowa, ul. Karbowa 26. Zbiórka i pakowanie bagaży i sprzętu 22:30.

Uwaga !!! Do autokaru zabieramy bagaże i sprzęt narciarski/snowboardowy, osób podróżujących autokarem. Ze względu na ograniczenia wagowe, nie zabieramy bagaży osób podróżujących transportem własnym. Przyjazd do hotelu, planowany jest około godziny 13:00.

Uczestników ferii, podróżujących własnym transportem prosimy o dotarcie do hotelu na godz. 18:00.

W recepcji hotelu, będzie wystawiona lista wraz z numerami pokoi uczestników wyjazdu. Po przyjeździe samodzielnie meldujemy się w recepcji hotelu i zabieramy klucz od pokoju.

Pobyt

Nasz pobyt , rozpoczynamy od kolacji o godz. 19:00 ( 16.02 – sobota ), oraz krótkiego spotkania organizacyjnego, w trakcie którego, rozdamy karnety narciarskie, przedstawimy trenerów, omówimy szczegóły dotyczące szkolenia, opieki nad dziećmi itp.

 

Treningi/opieka nad dziećmi.

W trakcie 6 dni jazy na nartach/snowboardzie, dzieci i młodzież, będą pod opieką trenerów. Przewidujemy zajęcia w następujących grupach:

·       Przedszkole sportowe – 2 trenerów

·       Grupa średnio zaawansowana – jeden/dwóch trener

·       Grupa sport + dorośli ( dla chętnych ) – jeden trener

·       Grupa snowboard – około 2h treningu z trenerem – snowboard, pozostała cześć dnia z grupą sport.

Zajęcia dla wszystkich grup, rozpoczynamy około godziny 9:00. Każde dziecko powinno być ubrane stosownie do temperatury. Prosimy aby dzieci w kurtce na każdy dzień miały zestaw w postaci – drobnych Euro, chusteczek higienicznych , ogrzewaczy do rąk. W trakcie dnia każda z grup zjeżdża do hotelu na krótką przerwę na lunch. Zajęcia w grupach kończymy około godz. 16:00. Po tym czasie dzieci przekazujemy pod opiekę rodziców.

W trakcie naszego pobytu, planujemy wyjazd nocny tor saneczkowy ( jeżeli będzie czynny ). Jeżeli znajdą się chętni to możemy również zorganizować wieczorne wyjścia skiturowe.

Ubezpieczenie

Każdy uczestnik wykupuje ubezpieczenie narciarskie we własnym zakresie.

Powrót.

Zgodnie z planem autokar wyjeżdża z Passo San Pellegrino po śniadaniu 23.02 ( sobota ). Opcjonalnie możemy wyruszyć na noc po kolacji 22.02. Tą kwestie uzgodnimy wspólnie ze wszystkimi uczestnikami korzystającymi z autokaru na miejscu.