• 2018-11-19

Wszystkich Klubowiczów, wraz Rodzicami, serdecznie zapraszamy na tradycyjny Nocny Bieg Mikołajowy. Tak jak wszystkie poprzednie edycje biegu, impreza ma charakter zabawy rodzinnej. Uczestnicy biegu, będą mieli do wyboru dwie trasy, różniące się miedzy sobą długością  i trudnością. Trasa Mikołaj Familii będzie krótsza, o stosunkowo łatwym profilu. Trasa Mikołaj Iron – to wyzwanie dla wszystkich którzy chcą się trochę bardziej zmęczyć.

Bieg będzie miał charakter gry terenowej ( biegu na orientacje ). Będzie trzeba zaliczać punkty kontrolne, które będą zbliżały uczestników do mety. Na mecie planujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek. Dla pierwszej rodziny na trasie Familii i na trasie Iron, przewidziana jest nagroda specjalna, a dla pozostałych uczestników upominki od Mikołaja. Każdy z uczestników powinien być wyposażony w czołówkę lub latarkę.

Szczegóły biegu :

Termin : 8 lub 9 grudzień ( ostateczną datę podamy do końca miesiąca )

Miejsce startu – podamy w przeddzień biegu

Godzina startu – 18:30

Trasa Mikołaj Familii – około 3 km – łatwy profil

Trasa Mikołaj Iron – około 5 km – profil dość ciekawy 😊

Tworzymy listę startową. Do biegu zapisujemy się drogą mailową na biuro@paluchsport.pl. W mailu prosimy o podanie Imienia i Nazwiska, oraz wybór trasy.