• 2022-04-25

Rowerowa Majówka – Jezioro Garda 30.04 – 04.05.2022
 
 
Przyjazd i zakwaterowanie.
Majówka zgodnie z planem, rozpoczyna się w sobotę 30.04, wieczorem. Część Gości dojedzie do hotelu https://www.hotelcampagnola.com/ , zgodnie z życzeniem już 28 lub 29 kwietnia. Bus organizatora wraz z rowerami, przyjedzie do hotelu w sobotę 30.04, około godziny 20:00. Z Bielska Białej, startujemy w sobotę około 7:00.
 
Plan pobytu:
Każdego dnia zaplanowane są całodniowe wycieczki rowerowe, obejmujące trzy najbardziej klasyczne i spektakularne trasy rowerowe nad Jeziorem Garda, między innymi  Legendarna trasa - Tremalzo Pass. Z hotelu ruszamy po śniadaniu w okolicach godziny 9:00. W ciągu dnia jemy posiłek w górach, a wieczorem po powrocie do hotelu jemy kolacje, do wyboru w hotelu lub na mieście ( polecam miasto, a w szczególności okolice portu )
 
Wyposażenie
Prognoza pogody jest dobra, ale jak to mówią góry to żywioł. W związku z tym że będziemy poruszać się na różnych wysokościach, a część odcinków obejmują stosunkowo wysokie pasma górskie, każdy z uczestników majówki, powinien mieć w swoim plecaku: kurtkę przeciwdeszczową, cienkie rękawiczki, komin lub cienką czapeczkę, może być dodatkowa warstwa bielizny. Do plecaka można włożyć dodatkowy bidon i batony energetyczne, dętkę w rozmiarze swojego koła. 

Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia górskiego roweru elektrycznego - około 40 euro/za dzień.